Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lett a tehetséggondozó...

Milyen lett a tehetséggondozó felvételitek (BŐVEBBEN LENT)? 2011

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy hány pontotok lett, hová jelenkeztek és milyen az átlagotok? Az is megfelelne, ha valaki megmondaná konkrétan, hogy hol találom meg a tavalyi tehetséggondozó felvételi eredményeket egy bizonyos iskolához. Segítségeteket köszönöm! :)
2011. febr. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a matek 30 lett a magyar meg 40,egy erősebb gimibe jelentkezek,az átlagom 8.félévben 5 volt:Dremélem felvesznek,de még szóbeliznem is kell...
2011. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Télleg nekem 69 pontom lettem a tehetséggondozón, és én is kitűnő lettem. Melyik iskolába jelentkezel? :O
2011. febr. 7. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nkm csak 66 lett..... Karinthyba mennék ha oda nem vesznek fel irány a Szent László :) am kitünő vagyok
2011. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,és a Vetésibe veszprémbe...:D
2011. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem 73 lett. A Karinthyt és a Szent Lászlót jelölöm mint az egyik előttem szóló és szintén kitűnő vagyok :D
2011. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!