Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem kapom meg e-mailben a...

Nem kapom meg e-mailben a biztonsági kódomat (felvi.hu). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy órája regisztráltam a felvi.hu-n és nem kapom meg az emailt amiben a kód lenne. Próbáltam új kódot kérni(Elfelejtettem a jelszót-ra kattintva, ahogy a súgójuk is írta), de az sem érkezett meg. Az e-mail címem jó, és t-online-os.

Amúgy, ha sehogy sem jön meg és újra reggelek attól még abba beírhatom ugyan ezt az e-mailem?

Valakinek volt hasonló problémája?


2011. febr. 10. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ezvolt tavaly... másnap reggel jött csak meg, kb. 14 óra mulva... nagyon sokan regelnek most, légy türelmes, ha pedig holnapra sem érkezik meg, akkor csinálj egy másik email címet, hotmailt pl. és oda kérd...
2011. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még tegnap 5 és fél óra múlva megérkezett az e-mail.

Ja és most nem működik az online bankkártyás fizetés (lehet,

hogy nem is fog - fórumon olvastam).

Magyarország én így szeretlek.

2011. febr. 11. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!