Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MOzaik kiadó biológia 8....

MOzaik kiadó biológia 8. osztály tankönyvszáma?

Figyelt kérdés

LÉgyszi ha Mozaik kiadós, 8. osztályos, Biológia könyvetek van írjátok le a kódját, úgy néz ki, hogy a könyv hátlapjának a belsején van egy kód nyomtatva

(MS-XXXX WWW.TKR.HU: YYYY-YYYY-YYYY-YYYY), és abból kéne ez a két adat:

- ami az elején az MS után van ( a példában X-el jelöltem)

- amit a példában Y-al jelöltem, nlgyszer 4 betű


előre is köszi


2011. febr. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

2 héten belül ez a harmadik ilyen kérés, nagyon népszerűek lennek a mozaikos bioszkönyvek. :D

Csak a nyolcadikos kell?

MS-2614 www.tkr.hu AJQX-AWSA-LSNK-OINF (remélem, nem írtam el)

2011. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.:)) azért kell, mert van egy verseny, aminek a kérdései itt megvannak válaszolva, és a neten a kóddal meg lehet nézni és én 7.es vagyok.:DD
2011. febr. 10. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

De egyébként, ha felmész a [link]

oldalra, akkor ott bármelyik Mozaikos kiadványt megtalálod, és oda van írva az összes adat, köztük ez a kód is.

2011. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, nem olvastam el figyelmesen a kérdést, már tudom, mire gondolsz, bocsi. Azért kérlek ne pontozz le =(
2011. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nempontozlak, de az első kommentelőé sajnos már aktiválva van, szoval másik kéne, légyszi ismerősökét is kérdezzétek..fontos!!!
2011. febr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!