Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lesz a pontszámítás...

Hogyan lesz a pontszámítás 2012-ben?

Figyelt kérdés
Az alapdolgokkal tisztában vagyok, tehát a tanulmányi eredmény+érettségi, vagy 2 érettségi duplázása.
2011. márc. 30. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert végignéztem a felvi.hu-t, meg még néhány felsőoktatással foglalkozó oldalt, és semmi konkrétumot nem írnak. Azért az pozitív, hogy kevesebb, mint másfél évvel előtte nem lehet tudni ezeket. Mondjuk pont ebből kifolyólag valami extrém változtatást elég őrültség lenne bevezetni.
2011. márc. 30. 19:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz extrém változás, úgy tudom, hogy 100 pontra emelik a max. pluszpontot, és emelt érettségiért 50 pont fog járni. De amúgy ugyanaz, mint idén.
2011. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a 30-as számú Magyar Közlönyben a 39/2011-es kormányrendeletre, abban van.
2011. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!