Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen lökött tanárnővel?

Figyelt kérdés
Erdélyben élek ezért kell tanuljak románul is. Van egy lökött román tanárnőm, aki azt lesi hogy toljon ki velem. Az egész ebben a 2. félévben kezdődött. Adott egy téli vakációs házi feladatot, amit senki nem csinált meg. Találomra kiválasztott engem és beírt nekem egy 1-est. A többiek is ugyanúgy nem csinálták meg a feladatot, de csak én kaptam 1-est. Ez igazságtalan volt. Most meg be van írva a katalógusba egy négyes is, de fogalmam sincs mire kaptam. Nálunk Romániában 10-ig van az osztályzás és 5 az átmenő. Mit tegyek ezzel az idiótával? Mért pikkel rám ennyire? Nem lenne semmi különösebb oka rá, órákon írok, és a házim is kész van általában. Mit tegyek?
2011. ápr. 1. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk készülj az órákra, és csináld meg a házikat.
2011. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
És lassabban a "lökött" és "idióta" jelzőkkel. A többieknek nem kellett számot adni a házi feladatról, azért jegyet sem kaphattak. "Találomra" te voltál a peches. Vedd úgy és nyugodj meg! Sok energiát elvesz az embertől ilyen konfliktus, azért inkább dolgozz, hogy a házid ne csak általában, hanem mindíg.....
2011. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találomra? Mindenkit megkérdezett sorban, s mikor rám került a sor megkaptam az 1-est aztán meg ment a többiekket is számonkérte...
2011. ápr. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!