Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes jelentkeznem valahova?

Érdemes jelentkeznem valahova?

Figyelt kérdés
Mivel orvosira próbálkozom bejutni most fogok érettségizni,de számolni kell azzal, hogy nem vesznek fel viszont szerintetek érdemes lenne elkezdenem valamilyen egy éves képzést, OKJ vagy valamilyet, mert elszeretnék menni dolgozni is viszont ha nincs tanulói jogviszonyom hát tudjátok egy csomó kedvezménytől elesek...
2011. ápr. 16. 21:17
 1/2 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam, de azért csak egy év mert halasztás után is megszeretném próbálni legalább 3x ez már a legrosszabb eset az orvosira bejutást
2011. ápr. 16. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp végezd el azt az egy éves okj-s képzést! Biztosan találni fogsz rugalmasabb órarendűt, ugyanakkor egy rugalmasabb beosztást is. Az én középsulimban is indítottak csak emiatt egy egyéves képzést úgy, hogy minden héten egy nap kimarad. Volt osztálytársam így pultos. Szerintem nagyon jó dolog, már csak azért is, mert jövőre x ponttal többel indulsz. (nem tudom már, hogy mennyit ér egy okj-s bizonyítvány :$)
2011. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!