Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Május 23-án kezdődik a vizsgai...

Május 23-án kezdődik a vizsgaidőszak, szerintetek jó ez a "tanulási terv"?

Figyelt kérdés

Ebben a félévben az alábbi tárgyaim vannak:


Statisztika I.

Gazdasági matematika II.

Közgazdaságtan II.

Vállalatgazdaságtan

Pénzügy

Angol szaknyelv I.

Informatika II.

Üzleti kommunikáció

Gazdasági jog

3 "C" tárgy


Az üzleti kommunikációra és 3 "C" tárgyra beadandó dolgozatot kell készíteni, nem kell vizsgázni.

A többi tárgyból átlagosan 1 könyv van, a lényeg ezekből tantárgyanként kb. 100 oldal.


Átlagos tanulási képességem van, levelező tagozatra járok, pénzügy és számvitel szakra. A mai naptól kezdődően minden napra 4 óra tanulást számolok.

Mit gondoltok, így sikerülhetnek a vizsgáim?

Az első félévben nagyon későn kezdtem el tanulni, a vizsgaidőszak előtt 3 nappal. Szerencsére meglett az összes vizsgám, de napi 12-15 órákat tanultam egyhuzamban egészen a vizsgaidőszak végéig.


2011. ápr. 22. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha betartod tökéletes! Viszont magamból kiindulva mikor az ember tudja, hogy még messze van, nem tud olyan hatékonysággal tanulni és félő, hogy megint az utolsó pillanatra marad!


No meg én személy szerint nem szeretem ennyire szétbontani a dolgokat. Mondjuk tanulnék 8 órát, de másnap pihennék..és így tovább:)


L/19

2011. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tervnek jó! Tökéletes elképzelés! Ha ténylegesen betartod akkor 4-5 ös minden vizsgád! Ha kimarad egy nap, akkor másnap pótold be!
2011. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán megvan. Ha egyéb dolgod nem nagyon akad, akkor érdemes délelőtt, a reggeli kábulatból felelvenedve nekiesni, így nincs módod "nincskedvem" / "elhívtak valahova" alapon tologatni. Így a napod többi része szabad és nagy valószínűséggel nem is fog későbbi napokra halmozódni a teendő. ( amitől csak további lelkiismeret-furdalásod lenne x) )
2011. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!