Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tanulni hogy...

Hogyan tudnék tanulni hogy megis maradjon?

Figyelt kérdés
Nos sziasztok:)Nekem az a problémám hogy osztályozó vizsgát kell tennem minden tantárgyambol.13 tantárgy egész éves anyagára van 3hónapom.Én nagyon meg akarom csinálni de egyszerűen nekiállok tanulni és nem ragad meg semmi.Lehet az a baj h van ami nemis érdekel és szerintem azt hiába próbálom tanulni:Sszóval nagyon jó lenne ha adnátok tippeket hogyan tanuljak vagy ilyesmi:Delőre is köszi remélem értitek mivel van problémám
2009. márc. 7. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

első tipp zárkózz be, ha kell alapzaj, akkor olyan zeneszámokat válogass össze, amiket már kívülről fújsz, nem kell rá figyelni,

másodszor én elég vizuális vagyok, nem tudom te mennyire, de én középsuliban mindent leírtam, kijegyzeteltem ezzel duplán rögzült

ha külön szobában tanulsz, ami ebben az esetben ajánlott, akkor vigyél be ellátmányt, minimum vizet, illetve ha egyedül vagy és nem zavarsz senkit, akkor valami ennivalót is.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2009. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megfogadom
2009. márc. 7. 16:39
 3/3 anonim válasza:
100%
A lejegyzetelés szerintem is hasznos. Próbáld megérteni amit olvasol és a saját szavaiddal leírni és úgy visszamondani. (nálam ez hatásos)
2009. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!