Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Budai Nagy Antal Gimnázium...

A Budai Nagy Antal Gimnázium (a Lenykánál) jó iskola? Nehéz? és mivel kell/kellett felvételizni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ott barátnőm, ő azt mondja, állati jó suli, vagányok a tanárok, sok a helyes srác (már ha lány vagy), de nagyon sok a drogos. Konkrétan volt, hogy a padban is drogot és cigit talált. A honlapon minden fent van, azt tudom, hogy a hetedik év végi és nyolcadik félévi jegyeket nézik, van szóbeli és és írásbeli is.
2013. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha hetedikbe mész akkor nem kell felvételizni, csak a tavaly évvégi jegyek kellenek. Kilencedikben már kell. Legalábbis most így volt. Szerintem is jó suli :)
2014. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jól ismerem,nem a legjobb.József Attila gimnázium jobban megéri.
2014. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!