Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségi Sziasztok!...

Kémia érettségi Sziasztok! Még 2 évem van és jönnek a faktok. Én a biológiát és a kémiát választottam, mert gyógyszerész szeretnék lenni. Ebben az időben ha ti megnéztétek az emelt és közép kémia érettségiket, ti hozzá tudtatok szagolni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? El se tudom kezdeni megoldani a feladatait. Ez normális?Ti is ilyen reménytelenül indultatok neki? :(Fakultáción megtanítanak rá? Nem járok külön szakos gimnáziumba csak egyszerű általános gimnáziumba Nyáron fogok rá készülni az biztos.
2011. máj. 2. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, hogy nem tudsz semmit, emiatt ne izgulj, azért jársz oda, hogy megtanuld...
2011. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel kémiáról van szó, normális. :D

Nyugi, meg tudod tanulni, csak olyan tanár kell, aki nagyon-nagyon foglalkozik Veled, ha kell, járj magánhoz!

2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!