Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Rosszul számolták...

SEGÍTSÉG! Rosszul számolták össze érettségin a pontjaimat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Leírtam egy papírra minden részfeladatot,stb. Történelemből emelteztem és rosszul adta meg a pontokat a tanár...előnyömre.Tényleg csak ma este néztem meg az összes mindent,tegnap csak a végpontokat néztem meg.Így 84% lett az egész,nem 78%.Nem akarok igazságtalan lenni senkivel,ezért elhatároztam,hogy reggel megpróbálom a majdnem lehetetlent és fellebbezés miatt gyorsan megyek a sulimba.Szerintetek sikerül?Nekem elég a 78 % is és nem akarok egy életen át lelkifurdalást.Mit javasoltok?18/L
2011. jún. 1. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

A válaszodat már leírtad magad.

Az esélye pedig függ az iskolától, így messziről butaság lenne leírni, hogy mennyi esélyed van.

2011. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Most te tényleg le akarod vonni a pontokat?
2011. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha jelentkeztél továbbtanulni szerintem vedd figyelembe. Ha azért nem fognak felvenni mert becsületes voltál és egy évig csak kallódsz valahol akkor utálni fogod magad. Legalábbis én utálnám. Ha rendesen felkészültél (márpedig ha 78% lett akkor szerintem igen) senki sem fogja sajnálni tőled, hogy szerencséd volt.


Szerencsére mindig szükséged lesz az életben.

Bezzeg amikor nincs, akkor mindenki azt mondja, hogy neki soha sincsen szerencséje. Én direkt össze sem adtam a pontjaimat, nem akarom tudni, hogy több vagy kevesbb lett :D.


Legyél egy kicsit önzőbb! Igazságtalan nem leszel senkivel. Aztán lehet mások lehurrognak, hogy énvagyok a szar ember :)

2011. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,le akarom.Még így is elegendő pontom lesz,vagyis 10-zel több,mint amennyi tavaly volt,és szerintem most csökkenteni fogják.Rosszul érzem magam emiatt,mivel nem érdemeltem ki ezt és inkább dicsekszek 78%-kal igazságosan,mint 84-gyel úgy,hogy közben belül meg...nekem nagyon fontos ez.:/
2011. jún. 1. 23:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne fellebbezz, inkább örülj neki, lehet, hogy a szóbeli nem sikerül olyan jól, és kelleni fog az a pár pluszpont.

Nem hiszem, hogy egy életen át lelkifurdalásod lenne, úgyis elfelejted. :)

2011. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Emiatt ne legyen már lelkiismeretfurdalásod. Én is becsületes embernek tartom magam, de ez azért túlzás:)

Attól, hogy azt hitted nem jó, lehet, hogy a te válaszod is jó volt. Meg azért azt is számold bele, hogy ha neked ilyen jófej módon javította, akkor valószínűleg másoknak is. Szóval nem csak neked adott vele pluszpontokat, hanem másnak is.

2011. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
91%
Nemtudhatod h mennyi lesz elég a bejutáshoz, attól még h az előző években adott pontszám elég volt, most lehet h bőven kevés. Am ehhez hozzá kell szoknod. Én most egyetemen jöttem rá, ha nem puskázok nem hagyják h végigcsináljam, pedig rengeteget tanulok. Gimiben sosem puskáztam..
2011. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az esszéimet valóban jófejül javította ki,mert mindegyikre eleve jó pontot adott.Így kapnék 44ből 36 pontot,ő pedig 41et írt rá...rosszul adta őket össze.:S
2011. jún. 1. 23:47
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
hát nekem kb. 70 ponttal van több, mint tavaly volt a ponthatár, mégse vagyok biztos, hogy bejutok
2011. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
87%

Nem tudhatod h most mennyi lesz a pontszám, szerinted csökkeni fog, jós vagy?

Már nem lehet tudni, h h változik a pontszám.. ezért ne juss be egyetemre? Am arra nem gondoltál h nem volt véletlen? És ha így kerülhetsz be az egyetemre???

2011. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!