Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dékáni engedély ellenőrzése?

Dékáni engedély ellenőrzése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni, kérdésem az lenne,hogy a D vizsgához a dékáni engedélyt szokták ellenőrizni? ha igen hol? illetve hogy szerezzek szerintetek, mármint, hogy kapjak is?:( a Debreceni egyetemről lenne szó...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a múlt félévben elfelejtettem felvenni egy tárgyat,és csak a vizsgaidőszakban vettem észre.Írnod kell egy dékáni méltányossági kérelmet, elbírálják,és eldöntik,hogy megkapod-e az engedélyt.Egy képzés alatt egyszer élhetsz a lehetőséggel.Most arról van szó, hogy már 3szor megbuktál egy tárgyból,és negyedszerre szeretnéd felvenni?Mert ez a része nem világos.
2011. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát előző félévben felvettem, kétszer vizsgáztam egyik sem sikerült, aztán most megint felvettem, elmentem vizsgázni és megint nem sikerült és ha most megint menni akarok ahhoz kell egy dékáni engedély...a többi a kérdésemben..
2011. jún. 6. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt,hogy hogy szerezhetsz már leírtam..amúgy nem fogja engedni a rendszer(nem tudom milyen van nálatok,nálunk Neptun)hogy felvedd a vizsgát,ha túllépted a határt.vagy ami ennél is valószínűbb:meg sem fog jelenni a vizsga a lehetsèges opciók közt,magyaràn ki sem írja a rendszer.írj egy dékáni kèrelmet,amennyiben nincs ehhez külön nyomtatvány az egyetemen,akkor egy sima sors dokumentumban,amit kinyomtatsz és s.k.aláírsz.a dokumentum tartalmazzon egy címzèst,magát a kérelmet (mit kérsz és miért),az esetleges enyhítő körülményeket,de csak ha tènyleg vannak!!!(pl.hosszabb betegség miatt nem tudtál készülni)bàr ez egy tárgy sokadik felvétele esetén lehet,h az ellenkező hatást váltja ki.majd elbúcsúzás,a szemèlyes adataid,keltezès,aláírás.sokat segíthet,ha a tàrgyfelelős tanár is ír pár sort a végére,hogy támogatja a kérelmed.
2011. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!