Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten VIII. kerületben...

Budapesten VIII. kerületben jó középiskolai kollégium?

Figyelt kérdés
Mellesleg a VIII.kerület tényleg egy "gettó"?Biztonságos helyet keresnék.Esetleg a közelben valami biztonságosabb hely kollégiummal?
2011. jún. 4. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Blahán van egy. Meg azt hiszem a Varga Katalin sincs messze. Szerintem az nem olyan jó.

Pannónia jobb (13. kerület) meg a Deák (11.). Utóbbiban laktam is.

2011. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És melyik a jobb,a Deák, vagy a Pannónia?
2011. jún. 6. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. egyforma. A Deákban elég sok szabadságuk van a diákoknak. Pl. 11-kor volt központi áramtalanítás, más kolikban 10-kor szokott lenni. Meg sok program volt.

A Pannóniáról közvetlen véleményt nem hallottam, de amik több szájon át jutottak el, aszerint jó.

Az egyik volt Deákos nevelőtanár oda ment át.

2011. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még gondolkozom a kettő közt.
2011. jún. 6. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Még annyit mondanék a Deákról,hogy saját ágyad van (sok koliban emeletes ágy van) fél íróasztalod, ruhásszekrényed, esetlenként éjjeliszekrényed,és van egy polc az ágyad fölött.

Szóval ha ott emeletes van, akkor ez mindenképpen pozitív. Hallottam már olyat,hogy akkora volt a koliban valakinek az egész ruhásszekrénye, mint a mi éjjeliszekrényünk. :S

Remélem segítettem, és jól döntesz. Szerintem ez a 2 legjobb van Pesten, mármint amikről tudok :)

2011. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és 4, ritkábban 3 ágyas. De 1-1 szoba 3 ágyas.

Hallottam már 10 ágyas szobáról is más koliba.

És még azt hagytam ki,hogy van tűzjelző, és néhány hülye éjszaka/hajnalba befújja dezodorral, és akkor megszólal. Szóval hobbiból felköltik a másikat. Ez negatívum. A többi már szobatársfüggő.

2011. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a Deákot választom,mert a Pannóniában 6 ágyasak a szobák és emeletesek,meg az jobban megfogott.Köszönöm szépen.
2011. jún. 7. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudtam, hogy az mennyi.

Remélem rendben lesz! :)

2011. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jajj még annyi,a fürdőszobák hogy vannak megoldva?Sok helyen olvastam hogy nincs zuhanyfüggöny.
2011. jún. 8. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Van 2 akadálymentesített fürdő, nem tudom,hogy Te fiú vagy-e, vagy lány, de a 2. és a 10. szinten van. 2-3-4. szinten vannak a lányok, az 5-12-ig meg a fiúk.

Szóval az akadálymentesített olyan, hogy van egy helyiség, és az van leválasztva, a nem akadálymentesített meg ilyen fekete magasított "vályú" van, és kis fülék, és előtte van függöny. Meg minden szobában vízcsap, szóval fogat mosni pl. nem fontos ott.

2011. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!