Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mindent elmondtam szóbeli...

Ha mindent elmondtam szóbeli érettségin ami a tételhez tartozott, válaszoltam a feltett kérdésekre akkor vajon megkapom az összes pontot?

Figyelt kérdés

Megnéztem itthon, majdnem mindent elmondtam, szinte szó szerint ahogy le volt írva a könyvekben. Mikor feltettek egy kérdés akkor válaszoltam rá, mondták igen, erre voltak kíváncsiak még, és jót mondtam. Végig bólogattak, egyszer sem javítottak ki. Ebben az esetben reménykedhetek az 50 (vagy legalább 45) pontban?

Az írásbelim egész jól sikerült, de jó lenne javítani még rajta pár százalékot.


2011. jún. 6. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár ezt nehéz megmondani, mivel nem tudom mit mondtál el, és mi van a "megoldókulcsban"... de ha nem kérdeztek rá külön, akkor szerintem elmondtad a lényeget
2011. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató választ.

Én megnéztem a tavalyi ehhez a tételhez tartozó szóbeli megoldókulcsot és minden benne van. :)

2011. jún. 6. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy?
2018. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyar ?
2018. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!