Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezzel a bizonyítvánnyal érek...

Ezzel a bizonyítvánnyal érek valamit?

Figyelt kérdés
Van egy befejezett évem Autóelektronikai műszerész szakon, de a második évet már nem fejezem be. Valamit esetleg érek ezzel az egy befejezett évvel?
2011. jún. 17. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Igen érsz. Ha nincs otthon papír és nagyon sűrgős dolgod van. Bár ha jól tudom ezek kemény fedelű bizonyítványok, tehát nem sokat ér:S
2011. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fedele kemény, de 20puha lapból áll. :D szerinted ha megszorulok használjam fel arra a célra?:D
2011. jún. 17. 22:52
 3/8 anonim válasza:
Mindenképp. A kezedet csak nem használhatod, nem?
2011. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és nem lenne egy picit drága mulatság? :)

500ft volt :D :D meg egy év kínszenvedés :D bár ha a kezem és a bizi közül kell választani, hát inkább a kezem mint az a sz.r :D

2011. jún. 17. 23:01
 5/8 anonim válasza:
Fujj de undorító vagy :) !! Neked 500 ft-t nem ér meg az egészségi állapotod?
2011. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pont azt mondom tee hogy akkor már inkább a kezem maradjon ép, és feláldozom ezt a retket :D
2011. jún. 18. 05:38
 7/8 anonim válasza:
így már értem te fallosz
2011. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
óóó te kocsog mondtam hogy te vagy te falkoszka :D :D mindegy azért csak átvertél bevallom, am sejtettem de sebaj :)
2011. jún. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!