Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az érettségi...

Szerintetek ez az érettségi bizonyítvány milyen?

Figyelt kérdés

Történelem:64% azaz 4-s

Magyar:70% azaz 4-s

Matematika:43% azaz 3-s

Angol:60% azaz 4-s

Vendéglátás Idegenforgalmi alapismeretek:85% azaz 5-s

Szóval a kérdésem az hogy ez a bizonyítvány szerintetek milyen és hogy ezzel mennyi esélyem van arra hogy felvegyenek a Jogi asszisztens felsőfokú szakképzésre!


2011. jún. 20. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A felsőfokú szakképzésekre nem szokott magas lenni a ponthatár. De nézd meg, hogy az elmúlt években milyen volt. :) Biztos felvesznek. :)
2011. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 misssalexa_ ***** válasza:
100%
FSZ-en tényleg nem vészesek a pontszámok, szinte borítékolhatod a sikert. ;)
2011. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

200 pont kell ha egyetemen akarod tanulni

de vannak középfokú felnöttképző iskolák.

ott az a lényeg hogy meglegyne az érettségid

éni jogi asszisztensre járok.

ezekkel az eredményekkel nézhetnél egyetemi szakokat.

most kezdem a 3ik félévemet a jogi asszisztensen szeptembertől.és mellette remélhetőleg hogy ha bejutok egyetemre,párhuzamosan csinálom a kettőt.

nekem esti képzéses az FSZ sulim.Remélem tudtam segíteni

2011. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat!Igen egyetemen szeretném csinálni a szakképzést!ÓÓÓ egyetemi szak szép álom de ahhoz kell emelt szintű történelem és magyar érettségi + nyelvvizsga ha a támogatottat meg akarom próbálni!Költség térítésest meg nem tudnám fizetni!De szerinted,szerintetek jó választás a jogi asszisztens el lehet vele helyezkedni és ha igen akkor hol?
2011. jún. 20. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdező töri magyar érettségire mennyit tanultál?
2011. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
előző éves feladatsorokat megcsináltad?
2011. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.... sajna manapság már két középszintű 5-ös plusz egy érettségi sem elég arra, hogy felvegyenek államira. Jó, van 1-2 kivétel, ahol elég alacsony a ponthatár... Amúgy azt is meg tudod csinálni, hogy a jogi asszisztenst elvégzed, közben javítasz érettségit, csinálsz nyelvvizsgát, és nézel olyan BA-t, ami érdekel, valamint be is számítják ezt az OKJ-t pluszpontként. :) Úgy tuti lenne a siker.
2011. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Jogi asszisztens csak jogon számitják be úgy tudom, jó asszisztens lehet tnaulo kegytem is ugyanugy mitn szakközépiskolába.mindehol 2éves
2011. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!21:33,21:35 nem tanultam sokat csak ez az idei töri érettségi könnyű volt mert atlasz és forrás segítségével meg lehetett csinálni és sok volt a tippelős is!A szóbelire meg tanultam de sajnos pont olyan tételt húztam amit annyira nem tudtam azért lett csak 64%-s de ne érts félre azért tudni kellett róla beszélni csak én nem nagyon tudtam mert 2 témakört nem tanultam meg és az egyikbe pont belehúztam de azért tudtam róla beszélni csak nem úgy ahogy mondjuk jó százalékért kellett volna vagy akár az ötösért!
2011. jún. 21. 09:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja bocs a magyart elfelejtettem beleírni szóval magyarból írásbelire nem tanultam de a novellaelemzésnél viszont tudni kell elemezni és az íróról is tudni kell valamit mert ugye az a jó novella elemzés amikor az íróról is írunk!:)Na én nagyon csalódott voltam a magyar miatt mert én ötöst vártam és szerintem a novella elemzésem is nagyon jól sikerölt legalább is nekem tetszett de hát az a lényeg hogy a javítónak is így lássa!Úgy látszik nálam nem így látta :( na mindegy!Szóbelire nem kellett sokat tanulnom mert én az évek során midig tanultam irodalomra ezért már nagyjából tudtam a tételeket csak át kellett néznem!Viszont nyelvtanból tanulnom kellett mert arra meg soha nem tanultam csak mindig valahogy jól kijöttem a dolgokból!:)
2011. jún. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!