Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van komoly kapcsolatod...

Ha van komoly kapcsolatod akkor is mész gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyatáborról van szó...Mindennap ivászat és a pasik szexre mennek...

Nekem van barátom pár éve...

Ti (akiknek van komoly barátjuk/barátnőjük) úgy is mennétek?

olyanok is válaszolhatnak akik mentek, annak ellenére h van párjuk.


2011. jún. 24. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

"Mindennap ivászat és a pasik szexre mennek... "


A fél füllel hallott sarki pletykák egyike.

Nem minden gólyatábor ilyen, normális helyen ha nem akarsz, nem iszol. És szerinted a srácok meg fognak erőszakolni, vagy mi? Én azt sem tudom, szexelt-e valaki, mikor mi voltunk, de sem akkor, sem most nem érdekel, történt-e ilyen.

Totál nem értem, mit kell ennyit problémázni egy gólyatáboron, ami arról szól, hogy megismerd a csoporttársaidat.

Vagy olyan sikeres és szoros a kapcsolatod, hogy nem élne túl ennyit? Mert az elég probléma...

2011. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

"Mindennap ivászat és a pasik szexre mennek..."


Nem igazán...

A gólyatábor arról szól, hogy egy csomót ökörködtök, vicces feladatokat csináltok, dalokat tanultok, röhögtök milliót. Az egésznek a célja, hogy megismerjétek egymást. Ne gyámoltalan kis begubózott emberek legyetek az egyetem első félévében, hanem már az elejétől legyenek ottani haverjaid.

Igen piai van, bőséggel, de te döntöd el, hogy mennyit szeretnél inni. Mikor elmész a haverjaiddal bárhova bulizni, akkor ti nem isztok?

A pasik a szexre mennek... nem jobban, mint a való életben, hidd el.

Menj el nyugodtan, felejthetetlen élmény. Most készülök a 4.-re, ebből 3 db-on szervező voltam/vagyok, tudom miről beszélek.

2011. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjál mán... Te se voltál még életedben egyetemi gólyatáborban.........
2011. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, mert nálunk se volt ilyen csak szex gólytáborban.
2011. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint a Kedves Kérdező, menjek vagy ne... Biztos jó móka és előnnyel indulok az első napokon (nem kóválygok össze-vissza, mert nem tudom, mi hol van, stb.).

Nekem is van komoly kpacsolatom, lassan 3 éve. Mondhatni menyasszony vagyok. Van olyan erős a kapcsolatunk, hogy kibirja a gólyatábort és az egyetemet, de én is félve állok a kérdéshez: menjek vagy ne?

Azért jó volna, ha mennék, mert megismerem a leendő csoporttársaimat, barátkozunk, na meg akkor mondanak el sok információt is a suliról, tárgyfelvételről, stb.

2011. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Gyertek, nagyon jó buli!

Felvesznek évente 100.000 embert a felsőoktatásba. Más egyetemeken nem tudom milyen az arány, de nálunk 3/4-e el is jön gt-be. 75.000 ember nem tévedhet évente... :D

2011. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen énis 3 éve vagyok együtt a párommal.

És lehet hogy nem minden helyen erről szól...de ahova megyek ott biztosan...most ismerkedtem meg vkivel aki oda jár , és mesélte hogy bizony csak erről szólt a gólyatábor. már az elején osztogattak minden fiúnak óvszert, és pia is volt dögivel...

nem szeretném kihagyni , de elmenni is "félek"...

2011. jún. 24. 16:47
 8/16 A kérdező kommentje:

és nem azért mert félek hogy megcsalom , hanem már attól is szörnyen érezném magam ha valami fiú csak megpróbálna lesmárolni .Oks hogy ellökném..de attól még "megtörtént"...

na meg ha unalmas lesz az egész , a barátomban akkoris ott fog motoszkálni hogy mivan ha megcsaltam?...

2011. jún. 24. 16:49
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Atya úr isten... Nem voltatok még táborokban, osztálykiránduláson?

Teljesen ugyan az....

És hogy ezen parázni, hogy valaki meg akart csókolni, de te ellökted magadtól és ezen parázik a barátod szerintem hülyeség, ilyen szinten akkor ne járj sehova csak a lakásban mert talán ott nem történhet ez meg.

2011. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

"a barátomban akkoris ott fog motoszkálni hogy mivan ha megcsaltam?..."


Akkor ott nagyon nagy baj van...

2011. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!