Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Crystal...

Mi a véleményetek a Crystal Nails műköröm tanfolyamairól?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
a crystal nails az egyik legjobb märka amivel dolgozni tud az ember a szakmäban.én mäshol végeztem a tanfolyamot(jo helyen,nem bäntam meg!!(olcsobb mint a crystal!)és a tanfolyam elvégzése utän meg dolgozhatsz ezzel.sztem keress olcsobb tanfolyamot,mäshol is talälsz jot.
2009. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Én most járok a crystal nails kéz- és lábápoló, műkörömépítő tanfolyamára. Szerintem nagyon jó, jól okatatnak, gyakorlatorientált, mindenkivel foglalkoznak az oktatók. Igen, drága. De színvonalas. Nekem eddig nagyon megérte. 189 ezerből jön ki cakk-pakk. Ebben van egy 60 valahány ezres csomag, amiben a szükséges anyagok, reszelők, manikűr-pedikűr készlet van.

2009. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, tényleg nagyon sokan vagyunk az elite cosmetix tanfolyamán, ami egyértelműen negatívum. ettől függetlenül foglalkoznak az oktatók mindnkivel, folyamatos rohangálnak körülöttünk, mindenben segítenek. Ennek ellenére valószínűleg könnyebb a tanulás kisebb létszámú csoportokban. (vagyunk vagy 60-an)
2009. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia Válaszadó!

Akkor a hír igaz (tömeg), tehát a választás a tanulón múlik.

A színvonal magas főleg az új egységes oktatási rendszer miatt, láttam "parázni a lányokat vizsgák előtt.

Javaslat: nézz be még mielőtt jelentkeznél bárhova is az oktatásokra, ez ingyen van, kérdezd meg az ott tanuló lányokat mi a véleményük....ne a cicákat.

és légy ügyes...sok sikert kívánok.

Üdv.

2009. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem drága a crystal nails tanfolyamam, 189.000 Ft, az azért nemsok érte, mert nekem is annyiba került, és én egy kis sima tanfolyamon voltam, ahol 20-an voltunk...igaz foglalkoztak velünk, de nem annyit amennyit kellett volna...már 1 éve végeztem, és folyamatosan járok még tanfolyamokra, mert kevés volt, amit átadtak nekünk. De a tömeg az tényleg hátrány, mert utána többe fog neked kerülni a továbbképzés, mint maga a tanfolyam, és hiába érzed úgy, hogy foglalkoznak veled, ha kikerülsz a való életbe, ahol magad fogsz találkozni rengeteg hibával, amit vétettél, és nem lesz tanár, h. megkérdezd tőle hogy ezt miért azt miért úgy...Én ugyanebben a helyzetben voltam...
2010. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!