Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Depresszió mellett, hogyan...

Depresszió mellett, hogyan teljesítsek az iskolában?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 15:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Gyakorolni kell otthon a matematika feladatokat...

Minden egyebet elolvasni, úgy hogy értsed, mit olvasol...

Magolni minél kevesebbet próbálj...

Én is éreztem már magam depisnek, de szerintem nem voltam az, mert reménytelenséget soha nem éreztem, csak egyebet..

Ne szorongj, tanulj...Tanulás a lényeg, csak az...

Igaz most egy tök jó kis suliba járok szerintem, ahol nagyon hasznos érdekes dolgokat tanulok, sokkal többet, jobbat, mint középiskolában, de azért ott is viselkedhettem volna így...

2011. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap egy picit tanulsz és gyakorolsz és minden ok lesz:) A depresszió miatt pedig vagy pszichológushoz vagy szülőkhöz fordulj esetleg, okos megérthető barátokhoz.
2011. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha az a valódi betegség formájában van jelen, akkor mindenképp szakemberhez fordulj, értsd pszichológushoz. Ő enyhíteni tud ezen terápiával. Már a nyáron keresd fel, és akkor következő évre jobb lehet a kezdés. Ha olyan súlyos, lehet, pszichiáterhez is elküldenek, aki gyógyszerkészítményekkel enyhíthet a hangulati változásokon.
2011. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most fogom újrajárni már harmadjára az elsőt, amire egyáltalán nem vagyok büszke,de tudom, hogy szeptemberig semmi sem fog változni.Egyszerűen képtelen vagyok bármit is csinálni és most a legnagyobb gondom a tanulás. iskola pszichologushoz beiratott az osztályfőnököm, de csak megismerkedésig jutottunk el.Próbálom most nyáron valamennyire felhozni magam,hogy iskolába ne maradjak le megint mindenkitől,de lusta vagyok kinyitni egy könyvet is, helyette egész nap alszom,vagy számítógépezek.Nem akarok siránkozni,úgyhogy abba is hagyom és köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jún. 29. 17:26
 5/23 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarsz...

Milyen suliba jársz???

Próbáld meg kinyitni, csak egy picit...

2011. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Miért vagy depis??

Fiú vagy vagy lány?

2011. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Pedig neked tényleg komoly szaksegítségre van szükséged, és azt minimum egy sztk-s orvosnál, de inkább egy magánorvosnál kell keresned. Furcsállom, hogy a szüleid nem léptek semmit ez irányban. Ha a betegséged megoldódik, akkor a tanulással sem lesznek gondjaid.
2011. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy sima egyszerű gimnáziumba járok, de még ezt sem tudom kijárni, sőt a lógások miatt már meg is volt a fegyelmim,de nem tanácsoltak el. Megpróbálok tanulgatni,olvasgatni.És kösz a kérdésed!
2011. jún. 29. 17:39
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem, lógni nem szabad...

Az fontos, hogy lássak, hogy ott vagy és órán is rengeteg dolog ragadhat rád!!

Ha pedig alkohol meg hasonló problémáid vannak, arról le kell szokni minél előbb...Nem tesz jót.

Ha erős a suli, akkor pedig gyengébb helyre kell menni, ahol jól érzed magad.

Bár nem válaszoltál mindenre, te tudod, hogy akarsz-e...

Sok sikert és szép életet neked!

2011. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szüleim még születésem után elváltak,így anyámat nem ismerem, apám meg rengeteget dolgozik és nem akarom még ezzel is stresszelni.Az a legrosszabb az egészben,hogy nem tudom mi váltja ki nálam ezeket az érzéseket.Egyébként lány vagyok.Az iskola egyáltalán nem nehéz, ha tanul az ember.Mellette sportolok is,de mostanában eddzésekre sem járok el.Köszönöm a bíztató szavakat!
2011. jún. 29. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!