Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiknek érdemesebb tanulni:...

Melyiknek érdemesebb tanulni: fogorvosnak vagy gyógyszerésznek?

Figyelt kérdés
Kérlek most ne gyertek azzal, hogy melyiket szeretném jobban, csak az érdekelne, hogy melyik képzést ÉRDEMESEBB elvégezni.
2011. júl. 25. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogorvosit. Persze csak azért mert fél órája fáj a fogam.
2011. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fogorvosnak tanulj szerintem.
2011. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Fogakkapl míg világ a világ baj van sajnos, kell tömni,húzni, szabályzót feltenni stb...jobban megéri. Gyógyszerészből meg szintén sok van, soknak munkája sincs. Egy jó fogorvosra pedig mindig szükség van. Augusztusban megyek fogdokihoz, le nem váltanám az orvosom, tényleg rendes, kedves és érti a munkáját. Légy te is ilyen!
2011. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ, mit értesz azon, hogy ÉRDEMESEBB. konkrétan magasabb jövedelem?
2011. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tekinthetünk el az emberi tényezőtől. Az én fogorvosom, vagyis a körzeti az SZTK-ban egy utolsó semmirekellő tuskó, bunkó módon viselkedik az emberrel, nem tud fogat húzni, tömni, semmit, mégis nagyra van magával A mániája, hogy mentsük meg a fogat... Anyu elment hozzá, mert már baromira fájt neki, nem csinált vele semmit. Amikor én mentem tömésre adott érzéstelenítőt, nem használt, mondom neki még érzem, nem használt az injekció, azt mondta, jó az... Persze amikor fúrta iszonyúan fájt, és hirtelen kicsúszott egy ÁÁÁÁ a számon, és még én voltam a bunkó... Ha te elviseled a pácienseket, és van gusztusod mások szájában turkálni, valamint (és ez a legfontosabb) úgy érzed, jó fogorvos lennél, empatikus és nem bunkó, válaszd azt.


Unokatestvérem most diplomázott, gyógyszerész lett. Egyből kapott állásajánlatot, nem is egyet, tehát nincs feltétlenül telítve a szakma. Magyarországon helyezkedett el, Budapesten, 200 km-re szülővárosától, de bevállalta... Tudom, hogy jó gyógyszerész, meet nagyon okos, és a viselkedése is olyan, hogy csak na... Egyébként ő orvos akart lenni...

2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszerész abszolút nem telített szakma, ezt nem tudom honnan veszik az egyik válaszoló. Nagy hiány van az összes EÜ dolgozóból. Én amúgy gyógyszerésznek tanulok, most leszek 4. éves. Ja és ezzel is doktor leszel, csak úgy mellékesen jegyzem meg :)
2011. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!