Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel + tandíj = 22-es...

Diákhitel + tandíj = 22-es csapdája?

Figyelt kérdés
Fizetős fősulira felvettek. a diákhitelből szeretném fizetni a tandíjat. a diákhitelt csak akkor kapom meg, amikor már beiratkoztam a suliba. de beiratkozni addig nem tudok, amíg nincs befizetve a tandíj. eleve a diákhitelt október 15-én folyósítják, a tandíjat szeptember elején kéne befizetni. a suli azt mondja, hogy első félévben nem lehet halasztást kérni a tandíj befizetésére. most akkor ezt hogyan tudom megoldani? nem fogok tudni elmenni a főiskolára? :(
2011. júl. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa, bár tény, hogy annak idején nálunk sem lehetett halasztani, de most már megengedik, hogy a folyósításig halasztást kapjon az emebr. Ha nincs más, próbáld meg valahonnan összekaparni (rokonoktól, ismerősöktől), és minél hamarabb visszafizetni nekik.
2011. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem van valami konstrukció erre, a diák hitel honlapján nézd meg.
2011. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, van valami ilyen konstrukció, de csak adott iskolákban, és az enyém nincs benne :S
2011. júl. 27. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:
na úgy néz ki meg lehet beszélni a sulival, köszi a válaszokat :)
2011. júl. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!