Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék majd az Óbudai...

Hogy tudnék majd az Óbudai Egyetem gépészmérnöki karáról átjelentkezni a Budapesti Műszaki Egyetem gépészmérnöki karára?

Figyelt kérdés
Esetleg közlekedésmérnöki karra. Idén szeptemberben fogom tanulmányaimat kezdeni, államilag támogatott képzésen. A BME karáról 3 ponttal csúsztam le, mindenféleképpen oda szeretnék járni. A későbbiekben mit kell tennem, teljesítenem annak érdekében, hogy átvegyenek az Műegyetemre ?
2011. júl. 30. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: februárban újra jelentkezel.
2011. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kitöltöd az átjelentkezési kérvényt, aztán majd elbírálják. Nem tudom, hogy működik ez ott az Óbudai Egyetemen, nézd meg a szabályzatot.
2011. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ez az, ami úgy esélytelen, ahogy van.
2011. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen az átvétel, de sokkal biztosabb, ha újraérettségizel a legrosszabban sikerült felvételi tárgyadból, és újra jelentkezel jövőre. Néhány tárgyadat biztosan el tudod majd fogadtatni, néhányat valószínűleg nem, de ha belehúzol, akkor ugyanannyi idő alatt befejezheted, mint normálisan.
2011. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!