Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 hónap alatt biológia...

10 hónap alatt biológia középszintű érettségi sikerülhet 90% fölött?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 15:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
* bukás és kegyelem kettes között
2011. júl. 31. 17:35
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

szerintem baromi nagy arcod van, ha meg sétrődsz ha nem!

am meg milyen iskola az ha nem tanultok egyáltalán tk-ból, bocs akk panaszt teszel az igazgatónál v vmi érted ember lépsz vmit! ha ennyire szívatos egy tanár azt nem hagyja XY számú gyerek tétlen, ez az irodalmasok duma, rám erőltethetnék az irodalmat ha nemérdekel............. vagy ott mindenki ennyire alázatos, muja???

nemtudom hol hallottad ezt a vért izzadsz biosz miatt, igen nem könnyű, de nem egy teljesíthetetlen dologról beszélnük, nézd én belátom nem készültem fel 100%-ra ugyanis én nem vagyok annyria "jó" képességű mint te, mégis úgy gondolom h meglehet az emeltet is 90% csinálni, ha komolyan veszed. Ráadásul te középszintről beszélsz!!! nem is értem nézzél már utána légyszíves, az egy nagy SEMMI, és ez a kérdés példát hát ez annyira idétlen, figyelj ezt nem művtörin kérdezte? bocs de ha ez egy biosz feleletes kérdés akk tök mindegy ki festette ha azon az a bizonyos fajta kagyló van és tudjátok a bioszt ...................

hány éves vagy megöl a kíváncsiság?

2011. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
17
2012. febr. 18. 13:11
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, sikerült az érettségi? :)
2015. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
érdekelne hogy ekkora arccal és okossággal, sikerült-e elvégeznie az orvosit:DD
2020. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!