Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz pszichológusnak tanulni?

Nehéz pszichológusnak tanulni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő, nekem dögunalom volt az egész.
2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hol tanulod. ELTÉ-n tuti elalszol. Meg érdemes olyan dolgokba is belekostolni, mint a pszichodráma stb. Nem könnyű elhelyezkedni a szakmában.
2011. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok a teszt, nevek és a hozzá tartozó fogalmak, magolások. Szóval nem csak gyakorlatias, mondjuk szerintem az egyetemen nem sok értelmes dolgot tanul az ember. Persze nem könnyű és nem lebecsülendő, de ha az eredményt nézzük simán végezhet pszichológusként egy intoleráns, antiszociális ember is, akár jelesre! Igazából erre születni kell és ezután érdemes belekezdeni. Sokan azért iratkoznak be, hogy magukon segítsenek, sokan bizonyos eseteket nem vállalnak, mert nem toleránsak, nem elnézők mások problémáival és a saját érzelmeikkel.
2011. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

erre milyen választ vársz, hogy dalolva végigjárod a 3+x évet? persze hogy nehéz, mivel egy felelősségteljes szakma, ami hatalmas lexikális tudást igényel.

amúgy teljesen relatív, hogy kinek mi nehéz.

2011. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5+X év, régen volt 3 éves képzés, már 5 éves, okleveles pszichológus végzetséget ad, régen 3 évvel is lehetett pszichológusnak nevezni vlakit. Nem azt mondom, hogy legyen könnyebb, viszont a minőségi oktatással baj van, innentől kezdve nem tudom ki vállal felelősséget! És ezen a területen sok a hiba is, illetve nem mindent kell feltétlen elhinni, amit tanul az ember. Sok mentális betegség nem is létezik valójában, persze nem érdemes széllel szembe.....
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt vészes! Én szerettem az ELTE diákja lenni, bár a tananyagot persze én is átszabnám. Azért a pszichológia nem büfészak, aki nem szeret tanulni, annak nem ajánlom!
2011. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Károlin tanulok, és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele [mondjuk max azzal nem, hogy kicsit kinn van :)]. Mind a tananyag, mind a tanárok kiválósága, mind a munkavállalók visszajelzései alapján kiváló, és nagyon jól érzem itt magam:)
2012. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Károlin tanulok, és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele [mondjuk max azzal nem, hogy kicsit kinn van :)]. Mind a tananyag, mind a tanárok kiválósága, mind a munkavállalók visszajelzései alapján kiváló, és nagyon jól érzem itt magam:) Ha tanulsz rendesen, nem nehéz.
2012. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Károlin tanulok, és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele [mondjuk max azzal nem, hogy kicsit kinn van :)]. Mind a tananyag, mind a tanárok kiválósága, mind a munkavállalók visszajelzései alapján kiváló, és nagyon jól érzem itt magam:) Ha tanulsz rendesen, nem nehéz, de ez mindennel így van.
2012. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat : )
2012. jan. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!