Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BME kollégium regisztrációs...

A BME kollégium regisztrációs honlapja működik már valakinek?

Figyelt kérdés
Szépen lassan fejlődik az elmúlt napokban, de még mindig nem enged be. Pedig látszólag már működőképesnek tűnik. Van itt valaki, akit beengedett? Erről lenne szó: [link]
2011. aug. 3. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hétfő óta működik, aug 12. 2 óráig.

Én ugyan budai vagyok, de poénból bejelentkeztem, és működik.

2011. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Hétfőn bármilyen érvényes vagy érvénytelen adatot írtam be neki, nem reagált se belépéssel, se hibaüzenettel. Tegnap nem is voltak mezők, ahová bármit is be lehetne írni, csak ki volt írva, hogy nem működik. Ma pedig hibaüzenettel reagál, ha be akarok lépni. Mintha nem is léteznék, pedig a szoctám oldal meg beenged. Furcsa. Ha holnap se lesz jó, akkor írok nekik. Köszi az infót. Ha valakinek van még tapasztalata, örülnék, ha megosztaná.
2011. aug. 3. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Levlistán írták, hogy volt vele még kavarás, de ma jött dél körül levél, hogy most már flottul megy.
2011. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha jól sejtem, te nem gólya vagy. Talán lehet összefüggés. Engem még mindig nem szeret, most próbáltam.
2011. aug. 3. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gólya vagyok.

A gólyaleveledben nem írtak erről valamit? Neptunba jelentkeztél már be?

2011. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A Neptun bonyolult, személyesen kell intéznem a KTH-ban.

De a lényeg, hogy a szoctámos oldal beenged, tehát elvileg létezem.

2011. aug. 3. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor itt a gond, a kolis oldal neptun kód alapján megy. Elég régen voltam gólya, de biztos meg kell erősíteni, vagy valami.
2011. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van neptunom, csak a jelszót nem tudom hozzá. Ezzel csak akkor lenne baj, ha neptun jelszóval kellene belépni. De azt meg nem hiszem, hogy így lenne.
2011. aug. 3. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:

biztos, hogy jól írtad be a jelszót/születési dátumod?

pl. 1111-11-11

2011. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem már voltam BME-s, és meghagyták a 10000 évvel ezelőtti jelszómat, amire már a fene se emlékszik. :)
2011. aug. 3. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!