Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy kétszakos...

Mennyit keres egy kétszakos (egyetemi diplomával rendelkező) kezdő középiskolai tanár?

Figyelt kérdés
Nemsokára befejezem az egyetemet és töri-angol szakos tanári egyetemi diplomát fogok kapni. A kérdésem az, hogy mennyi lesz körülbelül a fizetésem. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 9. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimálbér, de jövőre annyit sem, ha Orbánon múlik. Tudod kétharmad.
2011. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy tök jó kis táblázat, ahol ezt meg tudod nézni. Én most végeztem egyszakosként, megnéztem, a kezdő fizu bruttó 129500. A kétszakos se lehet nagyon több, ha ki tudod bogarászni, itt a táblázat: [link]
2011. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2011. aug. 10. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
a kevéske fizetést sem élvezheted sokáig, mert ha nem nyalsz be jó mélyen az igazgató fenekébe és nem torkozod le eléggé készségesen a tanulók meg a szüleik cerkáját akkor úgy kirugnak a suliból, mint macskát szarni..
2011. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!