Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Milyen...

Mit gondoltok erről? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Vesémmel elég sok problémám van, állandó jelleggel szedek rá gyógyszert. Ami örömére egy rakat mellékhatás kijött rajtam. Többed között az egyik az, hogy a bőrömön jöttek ki ilyen nagyon csunya barna piros foltok többnyire hasamon meg az egész testemen. Karomon és államon annyira nem látszik de ott hasnál nagyon csúnya.

A tesi tanárom kitalálta hogy tesi orákat duplán tartanánk és lemennénk az uszodába.

Ezt szerintem eldöntötte magába. Nem mondta senki hogy ne én meg így nem akartam a többiek örömét elvenni. Persze utána mondták a többiek is hogy nem akarnak lemenni, de senki nem akarja a másikat megbántani de ez lényegtelen.

Nekem viszont szerintem ilyen bőrrel nem lenne helyes lemenni strandra mert lehet hogy csunyább lenne, másrészt nem is szivesen mutogatom a többieknek.

Ha orvoshoz elmegyek akkor adna állandó igazolást? Vagy mit lehetne csinálni?


2011. szept. 7. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt így előadnád az orvosodnak megértené és adna neked igazolást
2011. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!