Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Bols Mixer Akadémiában...

Márti1 kérdése:

A Bols Mixer Akadémiában milyen színvonalú a képzés?

Figyelt kérdés
Szeretnék mixer, pultos,barmanager, bartender képesítést szerezni,de elég drága a kombinált tanfolyam ára,ezért érdekel, hogy valóban jó-e a képzésük.
2011. szept. 13. 14:52
 1/1 anonim válasza:

szia

a képzések a következők

barmanager

bartender (pultos)

barmixer

barista (kávé-tea)

sommelier (bor)

flair

jó ha tudod hogy egyedül (szinte) magyarországon látezik a "mixer" mint külön szakma. tehát ha külföldön szeretnél elhelyezkedni akkor a pultos-mixer kombinált tanfolyam ami neked kell. bár asszem nálunk is nehéz elhelyezkedni hogy csak koktélokat tudsz de semmi mást.

a képzés szinvonala világszintű, a világ sok helyén létezik ez az iskola és a kapott diplomát is elfogadják, a tanáraid olyan szakemberek akik rengeteget tettek le az asztalra. italnagykövetek külföldet és hajót megjárt személyek. saját bárral, gyakorló teremmel rendelkeznek. és rengeteg italt fogsz meginni :D kb a tandíj felét :D van tanulni való rendesen, italtörténet, receptek, mozdulatok... elméleti és gyakorlati képzés is van. fontos hogy tudd nem OKJ a diploma. viszont tartalmilag több. a valóban fontos, mindennapi munkához elengedhetetlen dolgokat tanulod meg. a diplomát mindenhol elfogadják hisz érvényes felnőttképzési engedélyük van. tehát szakmának számit. vendéglátásban meg az számit hogy dolgozol, nem a papir. nekem pl 2 főiskolás pincér dolgozik. csak ők retardáltak... de ez más téma. nézd át jobban hogy hol akarsz elhelyezkedni. valóban szükség van e egyszerre minden tanfolyamra. barmanager úgy sem leszel azonnal. ha nem akarsz kávézóban dolgozni akkor az annyira nem fontos mert az alap kávétipusokra (meg teákra) a pultos is megtanit. ugyanigy a borral. ha nem külön borszakértőként akarsz elhelyezkedni akkor az is felesleges. szerintem a pultos-mixer elengedhetetlen. én ma voltam egy külföldi cég interjúján. szakmailag megfeleltem de angolon elbuktam. tehát a képzésük jó. remélem tudtam segiteni. nekem minden nap egy élmény volt. üdv: Dusán

2011. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!