Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logopédus szeretnék lenni....

Logopédus szeretnék lenni. Elvégeztem a pedagógiát és mentem volna tovább másoddiplomás logopédiára, erre azt mondták, hogy rossz az érettségim. Ezt nem nagyon értettem, hogy a jeles diploma után kit érdekel ez? Milyen lehetőségeim vannak még?

Figyelt kérdés
Leérettségizni nem fogok újra...mert akkor inkább újra születnék, mert a fülem is eláll....
2009. ápr. 23. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hat ha neked nem er meg annyit ez az almod, hogy ujra leerettsegizz 2 targybol, akkor nem tudok mit mondani.


Masoddiplomara is ugyanugy kell jelentkezni, mint elsore, ugyanugy szamit az erettsegi. Neked kell merlegelni.

2009. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy diploma után nem okozhat gondot ez a nevetségesen egyszerü érettségi!
2009. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem említettem, hogy 17 éve érettségiztem.....
2009. ápr. 24. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
hasonló cipóben járok, bár még nem telt el 17 év, de abszurdnak és nevetségesnek tartom, hogy érettségi jegyeket vegyenek figyelembe másoddiplománál, vagy akár hogy érettségi tantárgyakból kelljen felvételizni, nem is akarom elhinni, inkább szakirányú továbbképzést választok, nézd át ezeket te is (pl. beszédfejlesztő tanár elvileg van)
2009. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én egyetemista vagyok, és már én sem emlékszem mindenre a középiskolából, főleg mert mérnöknek tanulok és a történelem pl sosem izgatott túlzottan. de én egy-egy tárgyból egy-egy vizsgaidőszakban többet tanulok meg (jóval többet) mint egy komplett érettségi tárgyra tettem azt. Ez a mai érettségi már nem olyan mint régen. Ez arra van kitalálva h minden h*lye átmenjen rajta! Neten van fenn 1000 tétel, átolvasod a régi könyvedet, meg a tételeket megtanulod, minden tárgyra szánsz max 1 hetet. 1 hét alatt ezeket a tárgyakat lazán meg lehet akár 100%-osra tanulni! Átnyálazod a fennlévő kb 8-10 vizsgaidőszak anyagait (megoldások is fennvannak), betanulod a típuspéldákat, és ennyi. Ez egy jeles diploma mellett ha még másoddiplomára is akarsz menni, akor egyszerüen nem lehet lehetetlen!
2009. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!