Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek vállaljak önkéntes...

Szerintetek vállaljak önkéntes munkát?

Figyelt kérdés

Na szóval a suliban,ahova járok van ilyen program. Jószolgálati otthonba illetve Idősek otthonába lehet menni (ugyanabban a városban,ahol a suli van)

érvek:mindig is olyan fajta voltam, aki kijött a fogyatékos illetve idős emberekkel. Volt is egy fogyatékos "haverom",akivel nem törődött senki, a suliban piszkálják vagy jobb esetben levegőnek nézik. A családja sem szereti. Az idősekkel is mindig jó kijöttem, egy csomóval jóban vagyok itt a faluban illetve dédim volt a második anyám,amíg élt. Valamint ez nagyon jó élmény lenne, új barátságok születhetnek,fejlődhetek stb.

ellenérvek: 30 km-re lakom a sulimtól és nagyon rossz a közlekedés. (Délutáni és esti buszok:13:20, 15:50 , 17:00.) Ha később végzek,akkor elszoktam menni egy másik (várostól 20 km-re lévő) faluba (ahova gyakran van busz) busszal és oda szokott átjönni apukám kocsival. De hát apukám sem ér rá folyton.

Keddenként járok abban a bizonyos faluba zongorázni,péntekenként pedig németre. Ezek 1-1 órát tesznek ki. Valamint még tanulni is kell ugye többet,mint általánosban.


na szóval szerintetek bevállaljam?


előre is köszi a válaszokat


2011. szept. 16. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én végzek önkéntes munkát egy anyaotthonban,és egy jótékonysági egyesületben, szóval én ezen az oldalon állok, így azt mondom próbáld meg! Nem kell oda mindig menni, ha nagyon nincs kedved, időd mert tanulni kell,akkor szólsz, hogy most nem mész.

Persze ez a közlekedés így nehézkes, ezért beszéld meg apukáddal is. Hány éves vagy, robogóval esetleg nem tudsz járni? Vagy ha többen is mennétek, akkor mindig másnak a szülei mehetnének értetek!

2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

15 vagyok. Ketten lakunk az egész suliból ebben a faluban, és a másik lány nem szeretne menni.

Amúgy én is egyre inkább azon vagyok,hogy megyek,ha ráérek.

2011. szept. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!