Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek volna értelme...

Szerintetek volna értelme történelem és irodalom faktra menni?

Figyelt kérdés
Jogot szeretnék majd tanulni, de egy ismerősöm azt mondta, hogy az hülyeség, akár csak a történelem és a magyar fakt... Szerintetek is hülyeség lenne?
2011. szept. 17. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hülyeség? Könnyebben menne az emelt szintű érettségi pl.
2011. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem csak a fakt, hanem úgy alapból jogra menni. De nem tudtam neki megmagyarázni, hogy miért is nem tartom hülyeségnek, de én úgy gondolom, nem járnék vele rosszul... Azt mondta, nem tudnék elhelyezkedni, és az ilyen tárgyak semmit nem érnek, ami valamit is ér, azok a természettudományos tárgyak. De én humán beállítottságú vagyok... :/
2011. szept. 17. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyelveket ajánlanám inkább.
2011. szept. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mit lehet a nyelvvel? Úgy értem... Én jogot szeretnék, de könnyen megváltoztatható a véleményem, ha jó dolgokat ajánlanak... De mire gondolsz pontosan a nyelvvel? Utána hova/merre vele?

Egyébként angol kéttannyelvűbe járok, szóval automatikusan emelt szintű érettségit kell tennem. :)

2011. szept. 20. 14:24
 5/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Az ismerősöd hülyeségeket beszél. És , ha humán beállítottságú vagy akkor valószínű csak szenvednél a reál tárgyakkal. A törivel nagyon jól lehet elhelyezkedni és talán az irodalommal is. De az idegen nyelvekkel is.

2012. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ Igazából attól az ismerősömtől vártam megerősítést, akiről tudtam, hogy nem támogat semmit... Végül történelem és spanyol faktot vettem fel. :)
2012. ápr. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!