Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan, lehetséges, hogy...

Hogyan, lehetséges, hogy egyik napról, a másikra nem megy a matek?

Figyelt kérdés

Általános iskolában elég jól ment a matek 3-4-es voltam. 9-10-ig már csak 3-as. 11-ben majdnem megbuktam és most 12-ben semmi nem megy pedig csak ismétlés.


Pl: régen fejben tudtam százalékot számolni. Ránéztem egy első vagy másodfokú egyenletre és megoldottam könnyedén. Geometria volt az ami nagyon ment. De most már semmi nem megy szó szerint.


Pl: 5-3[6-3(5-7-8)-3]= Ezen a feladaton kb 10percet gondolkodtam ami szánalmas. Régen ezt gondolkodás nélkül tudtam.


Ebben az a vicc hogy a fizika s a kémia ugyan olyan jól megy. Ott tudok számolni.... O.o


2011. szept. 21. 21:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!