Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok semmit matekból?

Figyelt kérdés

Anyámék eldöntötték annó, hogy nekem szakközépbe kell járnom... Na már most matekból semmit de semmit nem tudok. A 7-es osztályos egyenletet sem tudom megoldani itt meg már kétismeretes négyzetgyökös szarokat kell...

Úgy érzem felesleges bejárnom suliba mert biztos, hogy még csak oda sem engednek érettségire. Hiába magyarázzák el egyszerűen még az alapokat sem tudom. Még az is nehézséget okoz hogy fejben kivonjak két számot.


2011. okt. 3. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy jövőre fogok érettségizni.
2011. okt. 3. 16:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki segít. Lehet az egy osztálytárs, vagy egy magántanár. Az utóbbi jobb, de fizetni kell érte.
2011. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jómagam készítettem fel matek érettségire diákokat, 3-as alatt senki sem végzett, aki komolyan vette, és tényleg tett érte!


Keress egy jó tanárt mihamarabb!

2011. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!