Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 'Felvettek' egy kisebb helyi...

'Felvettek' egy kisebb helyi rádióba. Félek, hogy suli mellett nem lesz időm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Péntekenként kell 1,5-2 órára bemennem. Azért mentem be ebbe a rádióba, mert szeretnék a megye piacvezetőé rádiójában műsort vezetni, és szeretnék gyakorlatra szert tenni. ~2 hét múlva kezdek.

17l


2011. okt. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért péntekenként 2 órát csak rá tudsz szánni...

Tanulni meg ott az egész hétvége.

2011. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam, mert péntek, fáradt vagyok, stb. Hétközben nekem nem jó, különóráim vannak, stb.
2011. okt. 8. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel ez a munka, nem lehetsz fáradt. Inkább fel fog dobni. Élj a lehetőséggel és készülj minden alkalomra lelkiismeretesen!
2011. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem amíg csak lehet, érettségiig fogok rádiózni itt. Aztán elvileg kapok majd papírt róla, és ha megoldható, átmegyek a piacvezető rádióba.
2011. okt. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!