Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam az oktatási hivataltól...

Kaptam az oktatási hivataltól 1 levelet, hogy visszautasították a diákigazolvány kérelmemet. De fellebbezhetek ezellen. Mostmár lemondhatok arról, hogy diákom legyen?

Figyelt kérdés
Nyáron nem adtam le a kérelmet,csak most a héten.járt már valaki így?mire számíthatok? ha diákot nem kapok,az ideiglenes diákhoz ugye van attól függetlenül jogom?
2011. okt. 28. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert miért utasították el? Biztos nem jól töltötted ki a lapot, vagy rossz a fénykép.
2011. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha tanuló vagy, akkor csak abban az esetben utasítják vissza, ha nincs jól kitöltve. Hogyan adtad be? A nyáron kapott igénylőlapot adtad most fel?
2011. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen most adtam fel.nem,tuti jól volt kitöltve.
2011. okt. 28. 14:49
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
október 1-től csak online lehet diákigazolványt igényelni. ha a régi igénylőlapot adtad fel, akkor azért nem fogadták el. Csak az iskola tudja az igénylést beküldeni. Nem is értem, miért adott neked ki az iskola aláírt, lebélyegzett igénylőlapot. Azt mindig az iskola szokta feladni.
2011. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De hova jársz?
2016. szept. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!