Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek Érdemes hegesztő...

Bulaz kérdése:

Szerintetek Érdemes hegesztő tanfolyamot elvégezni? Külföldön mennyit lehet keresni? Meg van több féle hegesztő tanfolyam vagy csak 1 féle van? Vagy csak 1 féle tanfolyam van és ott mindegyik féle hegesztést megtanulom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 12:11
 1/1 anonim válasza:

Én úgy tudom régebben volt a nagy hegesztő tanfolyam amin az összes hegesztést megtanították, pl bevont, fogyó, awi, mostmár ezek mind külön vannak un. eljárások szerint.

Én megcsináltam az awi-t és a Co-t is voltam egy évet Hollandiába, és azt kell mondjam nagyon megéri. Itthon vidéken max 200 ezer amit lehet vele keresni Pesten már van ahol többeket is adnak, én külföldön 550 ezret kerestem heti 40 órában. Szerintem mindenképpen érdemes elvégezni egy tanfolyamot ha van hozzá affinitásod, mert nagyon megéri, akár még fizetősön is mert visszahozza az árát. Ha bármi kérdésed van írhatsz privátban.

2015. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!