Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyit tanultok/tatok...

Ti mennyit tanultok/tatok naponta általános iskola 7. évfolyamában?

Figyelt kérdés

Van olyan nap, hogy akár 4 órát is tanulok suli után, mert ugye ott a kémia, fizika, töri, biosz, földrajz, irodalomból a sok vers, nyelvtan, angol...stb...

Igaz, 5-ös tanuló vagyok, de hogy lehet ennyi mindent feladni egyszerre? ráadásul van olyan hét amikor egy nap 2-3 dogát is írunk:(

legszívesebben nem is mennék suliba:D

13/F (7.-es)


2011. nov. 18. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

a legnehezebb osztály általánosban a hetedik:D

én már nem emlékszem mennyit tanultam talán napi 1 órát ha volt valami vers vagy dolgozatra kellet tanulni akkor többet.

2011. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kb heti fél órát. Ezzel a mennyiséggel egészen egyetemig bírtam, ott sajnos elvéreztem a 3. szemeszteren, de előtte nem volt gondom belőle.
2011. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mondjuk volt olyan egy nap semennyit hisz a napi 1 órát azt a házira értettem:D

és ha nincs házi akkor nuku tanulás.

2011. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...és mi a véleményetek az egésznapos iskoláról, amit a kormány 2012-ben akar behozni?? az biztos h én nem fogok ottmaradni 4-ig-.-" ...dögöljön meg aki ezt kitalálta...
2011. nov. 18. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
En napi fel orat, de ugy, h oran oda figyeltem faszaul szal igy jo volt.
2011. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
xD. nyugi, nem sok az.tanuljál szépen,nem fogod később megbánni. azért szórakozz is, de én most 11.ben átlag 8-9 iskolában töltött óra után tanulok 4 órát. ha jól emlékszem 7.ben még a 7 óra is ritka. de nekem már vannak tantárgyak amikre egyszerűen nincsen időm és energiám és boldog vagyok a kettessel. ha abból is tanulnék,a fontos tárgyakból nem tudnék ötös lenni.ha most tanulsz,a gimi könnyebb lesz
2011. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tanultam, max ha felelés volt szünetbe gyorsan bemagoltam 5 perc alatt. Így voltam 3,5-3,7.
2011. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!