Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által elvégezhető tanfolyamok?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagi gondok miatt halasztanom kell fősulin, így gondoltam elvégzek valami tanfolyamot munkaügyi által. Jelenleg még nem tudok utánajárni, mert lakhelyem körzetében szeretnék. Ezeket a tanfolyamokat csak azok végezhetik el, akik regisztrálva vannak, mint álláskeresők? Engem már csak azért is érdekelne, mert nagymamám után kapom az ápolási díjat, de ha munkakereső leszek, akkor ezt vissza kellene mondanom. Viszont, ez a havi 20ezer is jól jön. Van valaki, aki hasonló helyzetben van/volt?
2011. dec. 5. 16:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én most fogok befejezni egy ilyen tanfolyamot. Igen,csak azok akik regisztrálva vannak a munkaügyibe, de itt is kapsz keresetpótló juttatást. olyan 40ezer forint körül van.de ha nem sikerül a vizsga (nekem pont holnap lesz) akkor vissza kell fizetni a kapott összeget. Szerintem ha visszamondod az ápolási díjat és csak ezt kapod akkor is jobban jársz. Remélem tudtam segíteni.
2011. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!