Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az orvosi...

Mennyire nehéz az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire feleződik meg a csoport, hogy bírják az emberek, és mennyit szoktak csúszni? A legjobb az lenne ha valaki nekem a debreceniről írna, azt megköszönném:)Ya és leginkább az ODLA és OKLA szakirányok érdekelnének
2011. dec. 18. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
En Pecsi vagyok, de azert valaszolok, mert meg ugyse irt senki. Remelem nem gond. :) Az en meglatasom szerint nem nehez, csak tanulni kell. Csuszni nalunk laboron szoktak altalaban, egy evet. Rendesen felkeszulok minden zh-ra, igy megvan a 4,6-os atlagom. Masok csusznak, es kettessel evickelnek, de annak az az egy oka van, hogy buliznak es nem tanulnak. Egyebkent szerintem nagyon szeretheto, erdekesek a targyak es tanulhatok. (az mondjuk nem art, ha szeretsz szamolni) Ja, es a kepalkotoval egyszerre vegulis egy csomo szakmat kapsz, mert mehetsz UH-ra, CT-re satobbi es nem cssak az egeszsegugyben, hanem gyarakba is keresnek pl ultrahangost, aki atnezi a csoveket. (ez igy hulyen hangzik, de igaz, behatobban nem tudom magyarazni, mert engem az nem erdekel) Ha van kerdesed, irj.
2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én sem vagyok debreceni (én miskolcon tanulom ezt a szakot bár nálunk csak képalkotós szakirány van), de ennél a kérdésnél

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

írt egy már végzett debreceni ODLA-s írj neki egy pü-t hátha válaszol. Ha pedig én is tudok valamiben segíteni írj nyugodtan ide vagy az e-mail címemre.

2011. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Idén lettem túl az első féléven, akit érdekel a szak nyugodtan írjon szívesen segítek :)
2018. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!