Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem ment ilyen rosszul...

Csak nekem ment ilyen rosszul ez a központi felvételi? Hány pontra számítotok?

Figyelt kérdés
Hát borzalmas lesz, még a magyar is, amiből jobbra számítottam. Kb 40-42 pont lesz a magyar, a matekba bele se merek gondolni... És egy nevezetes, debreceni gimnáziumba készülnék! Jól körülnéztem, mert lehet, hogy többet oda se teszem be a lábamat. Angol szakra jelentkezem, iszonyú meggyőzőnek és ügyesnek kell lennem, maximális pontot is tudnék szóbelin szerezni! Nektek hogy ment? Hány pontra számítotok?
2012. jan. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
kiszámoltam (mert az interneten rajta van) és a magyar 41 pont a matek 31 :/
2012. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az pedig nagyon jó! nekem kb. magyar 42-43 a matek pedig 25-26 :/ te hová szeretnél menni?
2012. jan. 21. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
az én matekom 32 a magyarom pedig 39 ha jól számoltam...sztem ez jónak számít
2012. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 41 magyar 35 matek..:/aztán ha a fogalmazásomra többet adnak lehet több lesz mint 76....: )
2012. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!