Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hozzá nem...

Valaki elmagyarázná hozzá nem értőnek a diákhitelt? Ezek a téves infók honnan lehetnek?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy Apám rádióban vagy valahol azt hallotta,hogy:


"Megváltoztak a diákhitel feltételei,mert most az Orbán nagyon pártolja a továbbtanulókat és hogy állítólag felveszem a diákhitelt és aláírok egy szerződést,hogy x évig x cégnél fogok dolgozni (gondolom adott szak irányában) és akkor vissza se kell fizetnem a hitelt meg ilyenek..."


Fogalmam sincs honnan vett ilyen SZERINTEM hülyeségeket,de egyszerüen nem bírom ebből kiállítani.


Kérlek segítsetek, hogy magyarázzam el Neki,hogy a diákhitel nem ilyen és hogy Én a hátam közepére nem kívánom?


2012. jan. 25. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
a diákhitel nevében benne van: hitel. legegyszerűbb, ha a diákhitel.hu-ról kinyomtatsz neki valamit, ami alátámaszt téged: kamata van, szerződést írsz alá, törlesztőrészlet, időpontok, különben is az egész lényege, hogy minél többen adósodjanak el...apukád buta,már ne is haragudj. de csak te tudod felvenni, úgyhogy ha nem akarod, nem kényszeríthet rá senki elméletileg.
2012. febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!