Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Nem akarok iskolába...

FONTOS! Nem akarok iskolába menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már unom, nem tudom magam normálisan kipihenni meg semmi. A szülő ugye csak hármat igazolhat, ebből nekem van kettő. Vagyis úgy kettő, hogy utána kiderült, hogy ofő azt igazolta, de aláírta amit anyám írt. Orvosnál az éven csak egyszer voltam, de akkor is csak úgy, hogy kitaláltam, hogy megy a hasam. Nincs miért orvoshoz menni és szerintem csak úgy nem adna igazolást. Most mit csináljak?

Azért tudok most írni, mert nincs első órám.

14/L


2012. febr. 22. 07:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
54%
kapd össze magad, és indulj.
2012. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam...nem ezt kérdeztem. Amúgy sem vagyok ilyen lógós izé, szerintem mindenkinek jár egy kis szabadság. A hétvége is olyan, hogy jaj, jövőhéten témazáró ebből meg abból, kedden felelek, izéből írunk meg mittudomén. Normálisan akarok itthon lenni.
2012. febr. 22. 08:08
 3/61 anonim ***** válasza:
34%
Jó úton haladsz a munkanélküliség és segélybőlélők rögös útja felé.....Gratulálok ! Mentsd le ezt az írásodat a gépre,vagy nyomtasd ki és nézd meg mondjuk 10 év múlva.
2012. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Basszus...nem is érdemes tőletek semmit kérdezni!

Ki mondta, hogy bukok 5 tantárgyból, a többi meg kettes? Most mondtam, hogy nem vagyok lógós. Mindig jártam normálisan suliba.

2012. febr. 22. 08:14
 5/61 anonim ***** válasza:
34%
Majd leszel otthon normálisan a tavaszi szünetben. Mit fogsz csinálni, amikor dolgoznod kell majd? Most kell megtanulnod, hogy időnként sajnos olyasmit is kell csinálni, amihez nincs kedved. Sajnos ez van.
2012. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
84%
Találd ki megint hogy rosszul érzed magad, és a doki kiír pár napra. Attól még nem lesz senki munkanélküli, segélyből élő mert pár napot otthon marad, ha kipihened magad utána jobban fog menni a tanulás.
2012. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
39%

Képzeld, az előbb a mamád írta ki azt a kérdést, hogy ma nincs kedve elmenni dolgozni, mit csináljon, hogy ne vágják ki a munkahelyéről. Abban az esetben ugyanis nem lesz pénzetek, és nektek, gyermekeknek nem lesz kajátok, meg fűtés és internet és egyebek!

Majd belátta, hogy nem teheti meg, ezért tetszik-nem tetszik, mégiscsak elment a munkahelyére!

2012. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
74%

Mond, hogy höemelkedésed van, fáj a fejed! egyiknek sem tud utánna nézni, most ugyis egy csomo beteg van, nem hiszem, hogy kételkedne, nálunk is mindenki az ágyat nyomja.

Szerintem ne fogd vissza magad, ha nincs kedved ne menj be, ettöl még nem leszel munanélküli meg ilyesmi. Diák vagy még megteheted :)!

Üdv: Egy suli òta dolgozó 24 éves 3 szakmával aki imádott tanunlni, de utált suliba járni!

2012. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim válasza:
75%
ÉN veled vagyok!ne menj!
2012. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarlak megbántani és ne vedd támadásnak, de:


A felnőtteknek az a dolguk hogy eljárjanak dolgozni, független attól hogy aznap épp mennyire nyűgösek, fáradtak, a főnök is épp őket találja meg minden h.lyeséggel.

A gyereknek pedig az a dolga hogy iskolába járjon, független a fáradságtól, hisztizéstől, feleléstől, dolgozatírástól.


Hidd el szivesen maradna otthon mindenki, de ez nem így működik.

2012. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!