Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem csinálja meg a...

Miért nem csinálja meg a felvételi hitelesítést (felvi.hu)?

Figyelt kérdés

Korábban jelentkeztem felvi.hu-n, megcsinálta a gép a hitelesítést (ami kb 1 perc volt), letöltöttem a gépemre és kész is volt, postára adtam.

Azóta módosítottam, ezért egy új hitelesítő lapot kell készíteni, de már fél órája várok rá. Ezt az üzenetet írja azóta is:

A választott hitelesítési módnak megfelelő előkészítés folyamatban. Kérjük, szíves türelmét...

Gondolom a határidő előtt egy nappal igencsak le van terhelve a szerver, de már kezd gyanús lenni. Érdekelne, hogy másnak is ennyit kellett-e várnia.


2012. febr. 23. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha felvin csináltad, miért nem e-jelentkezéssel ügyfélkapun?
2012. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kell hozzá egy ügyfélkártya (ha jól tudom), amit okmányirodában kell kérni, ezt pedig csak postán kell feladni. Ez egyszerűbbnek tűnt, bár ha tudom, hogy ez lesz inkább az ügyfélkapus megoldást választom.
2012. febr. 23. 19:58
 3/14 A kérdező kommentje:
azóta is fennáll a probléma, ha valaki tudna segíteni, hálás lennék.
2012. febr. 23. 20:23
 4/14 anonim válasza:
dettó ugyanez a problémánk többünknek
2012. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
bár ennek nem 24.-e a határideje, hanem márc. 5, ha jól értelmezem, de jó lenne ma elintézni...
2012. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

velem is ezvan.. :S és már kezdek türelmetlen lenni emiatt mert szeretném már az egészet letudni.

amugy hogy van az hogy a jelentkezésre máig van határidő és a hitelesítésre 5.-éig? nem csak hitelesítéssel lehet jelentkezni? nem nagyon értem..

2012. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én ügyfélkapun nyomom és ugyan ez (délelőtt pár másodperc alatt ment, most meg folyamatosan várakoztat, csak a kilépésre reagál. Még a segítség gombra kattintáskor is a hitelesítésre várakozós oldal jön be:D )
2012. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én is már 2 órája várakozom....
2012. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zamica válasza:
Én ügyfélkapun szerettem volna hitelesíteni, meg se nyikkan. 50 perce írja ki, hogy várjak... kilépek, vissza, még mindig... nem is engedi, hogy visszalépjek és módosítsam a hitelestés módját. Megpróbálom holnap reggel, mikor még mindenki alszik :)
2012. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Velem is ugyanez van, csak várok a hitelesítő adatlapra...

Kb egy órája.


Ha valaki esetleg megoldja, illetve megtalálja a megoldást, a többiek érdekében írja már le, mit kell csinálni!

Szerintem a többiek nevében is mondhatom: nagyon megköszönném!

2012. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!