Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könnyen tanulni? Tippek?

Könnyen tanulni? Tippek?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy nagyon nehezen tanulok. Sok minden van a fejemben és elég nehéz a tanulásra koncentrálni. Hogy tudnék könnyen tanulni? Vagy mindent kiüríteni a fejemből, hogy csak a tanulásra figyeljek oda. Segítsetek, kérlek :(

14/L



2012. febr. 27. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha problémáid vannak,és amiatt nem tudsz tanulni,akkor az elég nehéz,viszont ha csak úgy tele van a fejed,akkor tanulás előtt próbálj rákoncentrálni lelkiekben,hülyén hangzik,de hátha segít :D utána leülsz,és csak arra figyelj,ne hagyd,h bármi elvonja a türelmed,ha tudsz tanulni zene mellett,akkor tegyél be ilyen relaxálós zenéket,ha nem akkor pedig próbálj félrevonulni,és szólj a a családnak,h ne zavarjanak

remélem vmennyit segítettem :)

2012. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem mindig az segít hogy arra gondolok, minél többet megtanultam már az anyagból, vagy minél hamarabb kezdem, annál hamarabb végzek! (Persze ez nem azt jelenti hogy csak felületesen átolvasom)
2012. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. febr. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!