Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolványon kívül mással...

Diákigazolványon kívül mással mivel lehet igazolni, hogy diák vagyok?

Figyelt kérdés
Elhagytam, kb. 1 hónap, mire kész lesz. Még a héten meg kellene vennem egy bérletet, diákoknak 3000 Ft-tal olcsóbb, mint amúgy. Nagyon sokat jelent az a 3000 nekünk. Mással tudnám igazolni, hogy diák vagyok?
2012. márc. 7. 19:24
 1/6 anonim válasza:
Elvileg iskolalátogatási igazolással tudod igazolni. Hogy ezt a jegypénztárban elfogadják-e? Elvileg el kell fogadniuk. Esetleg ha van az új diákigazolványod igénylőlapjáról másolatod, azt is vidd magaddal! Remélem segítettem.
2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ideiglenes diákigazolványt igényelhetsz, viszel egy fényképet és rögtön adnak.
2012. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Január 1-től nincs már ideiglenes diákigazolvány, egy újfajta igazolólap van, ezt kell kérned. Mond simán azt, hogy egy igazolólapot kérsz ami bizonyítja, hogy utazási kedvezményre jogosult vagy. Az iskolalátogatási papírt már régóta nem fogadja el se a MÁV, se a VOLÁN, se a BKV.
2012. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nem tömegközlekedési bérletet szeretnék egyébként, ez nem baj?
2012. márc. 7. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor milyet? :O
2012. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kondi :D
2012. márc. 7. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!