Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Oktatási Hivatal mikor...

Az Oktatási Hivatal mikor küldi ki a leveleit, ami tartalmazza, hogy pontosan mikor lesz a szóbeli érettségi vizsga időpontja?

Figyelt kérdés
Honlapon megtaláltam, hogy valamikor június 18-29-ig lesz, de nekem ennél pontosabb kéne, minél előbb. De levél még nem jött:S Valaki esetleg aki a korábbi években az Oktatási Hivatalnál érettségizett, emlékszik, hogy neki kb. mikor küldték ki?
2012. márc. 11. 12:17
 1/5 anonim válasza:
Tavaly és is az OH-nál jelentkeztem kb. az írásbeli vizsga előtt két héttel küldték ki, de kb. akkorra is ígérték, szóval nem volt para:)
2012. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hajaj hát ez nem jó hír:( De köszönöm szépen a válaszodat:)
2012. márc. 11. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel :S

egy kis off:

jelentkeztem anno valahova nyelviskolába, mondták, hogy majd pár nappal a tanfolyam kezdete előtt megkapom sms-ben, azt hova és mikor kell mennem, mivel a nyelviskolának csak a székhelyét ismertem, ezért elindultam oda (azt hozzáteszem, hogy akkoriban nem nagyon ismertem ki magamat a városban), mikor már fél órája úton voltam, kaptam egy sms-t hogy hova kéne mennem, fogalmam se volt, hol van az a hely, szerencsére fel tudtam hívni a nevelő apámat, hogy segítsen, kb fél óra bolyongás után meg találtam a belvárosban, és ráadásul egy csomót késtem a legelső óráról, amit a tanár se nézett jó szemmel...

2012. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soká. Még el se kezdték beosztani.
2012. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második! Hát igen, sokan lesz.rják az embert, őket nem érdeklik az ilyenek:(

Kedves harmadik! Köszönöm a válaszodat. Kár, pedig jó lett volna, ha előbb megtudom, de akkor várok:)

2012. márc. 16. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!