Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Városmajorban 46. lettem az...

Városmajorban 46. lettem az ideiglenes listán németen. Van esélyem? Ez korrekt? (Lent)

Figyelt kérdés
Az a vicc, hogy régen azt mondták, "Gratulálunk! Szép eredményem miatt nem szükséges szóbelit tennem." Ezt úgy értelmeztem felvettek, emiatt "menekülő" gimikbe nem menetem be szóbelire. Ez korrekt szerintetek? Rengeteget készültem, kitűnő bizi, 77 pontos írásbeli! Nem akarok szakközépbe menni. MIT CSINÁLJAK?!
2012. márc. 13. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, 15 hely van.
2012. márc. 13. 19:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ki fog előtted esni 2x annyi ember, mint amennyit felvesznek? Nagyon irreális.. Szerintem kezdj el ismerősöket keresni a szakközépben..
2012. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán van esélyed, bár a Városmajor elég erős. De elég 'buta' voltál, hogy elhitted és nem mentél be szóbelizni. Ezt végülis magadnak köszönheted. Volt ismerősöm akinek mondták a szóbelin, hogy felvan véve (tényleg!) és erre meg a listán 160 helyre csúszott..
2012. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Budán még csomó gimi van

Azok közül miért nem jelöltél be

még másikat

2013. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked kellett volna

még másik gimit megadnod

ha nem akartál menni szakközépbe

2013. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemtudsz mit csinálni

Csak oda tudsz menni amit te magad megadtál (jelentkezési lapon)

2013. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De aztán fölvettek oda, nem?
2013. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!