Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy "magán...

Létezik olyan hogy "magán érettségi"? Ezen belül azt értem, hogy nem kell bejárni csak tételért, és ha meek be érettségizni, akkor egyedül vagyok a tanárral, nem más diákokkal (Pénzért létezik ilyen érettségi? )

Figyelt kérdés

Az a helyzet nagyon nagyon stresszes vagyok,nem tudok elmenni érettségizni így normálisan mint minden diák,és a szüleimmel arra gondoltunk nincs-e ilyen,vagy valami?köszönöm előre is

18 L



2012. márc. 30. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom igazából, h létezik e ilyen. de a vizsga elnököt nem tudod kikerülni...neki is jelen kell lennie.
2012. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És olyan,ahol a vizsgaelnök+ 1tanár van bent, van olyan? meg én?



Esetleg van valaki aki lebukott a pénzért vett érettségiért?

Mit gondoltok róla??

2012. márc. 30. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

hát hallod.ez nagyon extrém eset.

ha már ilyenekben gondolkozol az érettségin, mi lesz veled később? ezeket a problémákat le kell tudni küzdeni. és ha tényleg nem megy, akk fordulj pszichológushoz.

2012. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj. Akár hiszed akár nem, amikor érettségizel akkor összesen 2 ember figyel rád, a tanárod és a vizsgaelnök. De lehet, hogy még a vizsgaelnök sem. A benn lévő tanárok egyrészt azt sem tudják , hogy miről beszélsz (mert jó eséllyel nem az a szaktárgyuk, amiből felelsz), másrészt ők közben felügyelik a többi diákot, kijárnak enni, kávézni (tapasztalat). A többi diák meg a saját problémájával lesz elfoglalva nem a tieddel. Hiszen közben ők is kikapják a tételüket, kidolgozzák őket. Tehát kicsit sem rád fognak figyelni. Hidd el, nem éri meg külön pénzt kiadni arra, hogy csak 2 ember legyen benn, mert gyakorlatban nem lesz jobb. Venni meg ne akard az érettségidet, mert az régen rossz, ha már ilyesmikben gondolkodsz. Remélem továbbtanulni nem akarsz, mert ott csak rosszabb lesz ilyen szempontból... Nem kell az érettségitől megijedni. Egy sima egyszerű vizsga. Az élteben sok vizsga lesz még, és ha itt elakadsz a többit sem fogod tudni teljesíteni. És mondjuk egy nyelvvizsga, jogsi, vagy akármi? Azokkal hogy állsz? Azok sem jobbak.
2012. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem válaszoló is írta, csak két tanár fog rád figyelni, a többiek, pedig a saját bajukkal lesznek elfoglalva, ráadásul, ha lebuksz, hogy nem igazi az érettségid, súlyos büntetést von maga után, hiszen hivatalos okmányhamisításnak számít, amikor elmész valahova állásinterjúra, lesznek képesek lenyomozni téged
2012. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,átgondolom.
2012. ápr. 17. 20:24
 7/7 anonim válasza:

jobb ha megbirkózol vele akármilyen úton módon, mert a későbbiekben erre nem igen vannak tekintettel az emberek szerintem.

De amit a többiek mondtak előttem az teljesen igaz, szarik rá mindenki hogy te mit beszélsz csak az figyel akinek a tárgyáról van szó, a vizsgaelnök meg ha éppen bent van, vagy odafigyel :)

2012. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!