Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek az egyetemi kollégium...

Milyenek az egyetemi kollégiumok, milyen a "kollégiumi élet"?

Figyelt kérdés
Szerettek kollégisták lenni?
2012. ápr. 14. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én néhány hónapig voltam bent csak, aztán ki kellett költöznöm, mert nem bírtam, hogy nappal iskolában vagyok egész nap, éjjel meg nem bírok aludni, olyan zaj van.
2012. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szemelyisegfuggo. En utalok bulizni, igy a koliert sem vagyok oda. Nem baratkozni mentem egyetemre, hanem tanulni. Ettol fuggetlenul sok baratom van, eppen ezert roppant idegesito, amikor 5 orakor elkezdek tanulni, es fel 10-kor meg mindig az elso oldalnal vagyok, mert valaki mindig bejon "csak egy kicsit dumalni". Egyebkent jo, hogy nem vagy egyedul, ha nem ertesz valamit, kerhetsz segitseget, nem kell utazgatni mindennap a hidegben, csak hetente, de a tanulast nagyon megneheziti, hogy sosem vagy egyedul.
2012. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha szabad tudni leírnátok azt is melyik kollégiumban voltatok?
2012. ápr. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!