Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel abba a középisk...

Nem vettek fel abba a középiskolába ahova szeretnék menni, fellebbezéssel mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Az átlagom olyan 4es lett és a felvételim 60pont:/

Ahova szeretnék menni oda van protekcióm de csak annyit mondtak hog fellebbezzünk és csak ott tud segíteni.

Vajon bekerülök?:o:|



2012. ápr. 19. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Már kérdezett valaki ilyet, de neked is csak azt tudom mondani, hogy mire fel akarsz fellebbezni?

Érezhetően hátráltattak, vagy gátoltak, esetleg valakit jobban segítettek??


Csak úgy, a semmire nem lehet fellebbezést beadni sehova sem. (Illetve lehet, de max körberöhögnek.)


Ha nem sikerült és nem történt semmi olyan dolog, ami indok lehetne, akkor törődj bele, ez van.

2012. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felvettek a karolyibaa!!!

Sm szep, hogy meg protekcioval se kerultel be...

2012. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
utolsó válaszoló. én is károlyiba megyek. bár nekem ez a második volt. nekem is ez a kérdésem, hogy fellebezéssel mennyi az esély abba az iskolába ahol eleve nagy a túljelentkezés? 132.ik voltam és 72-t vesznek föl. 60-nak kellett volna kiesnie. plusz bátyám is odajár (most fog végezni) és a kerületben lakom. És amúgy is. mit lehet írni egy fellebezlsben? :S
2012. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
attól függ... milyen protekciód van?
2012. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Meg attól is, hogy miket írsz a fellebbezésbe.. Miket fogsz írni?
2012. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. Valaszolo, es melyik tagozatra?
2012. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
75öt vesznek fel és valami századik vagyok és ott könyvelő az uncsitesóm :)
2012. ápr. 24. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Na mi van?

Fölvettek oda?

2015. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZKi vagy gimi?
2015. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!